Takip Edin :
0530 859 91 69
0530 859 91 69

Hakkımızda

2020 yılında dijital forma sektörüne yepyeni modeller ve sınırsız baskı seçeneği ile giriş yapan firmamız, Dijital baskılı formalarında sunduğu kaliteli malzeme ve uygun fiyatlar ile sektörde adından sıkça söz ettirmiştir. Dijital Formam ile hayalinizdeki forma tasarımına sahip olan ürünleri inceleyebilir ve dilediğiniz değişiklikler ile sipariş verebilirsiniz.

Sektördeki geçmiş yıllardan bu yana olan tekstil tecrübemiz ile birlikte Dijital Formam olarak futbol formaları, voleybol formaları ve basketbol formalarında özel tasarım ve üretim hizmetlerini sunmaktayız. Yaratmış olduğumuz forma tasarımlarını sitemiz üzerinden hemen inceleyebilir ve anında siparişlerinizi kişiye özel değişiklikler yaptırarak geçebilirsiniz.

Tüm sportif alanlar için kullanılabilecek forma üretimini yapabilen firmamız, estetik görünümdeki ve sporun daha rahat yapılabilmesi içim imkan sağlayan formaların üreticisidir.

Dijital forma firmamız teknolojinin tüm imkanlarını kullanmakta ve geçmişten günümüze forma üreticisi olarak biriktirmiş olduğu bilgi birikimini kurumsal yönetim anlayışı ile birleştirmiştir. Formanın her türü için müşterilerimizin beklentilerini tam anlamında karşılayabilmekteyiz. 

Web sitemizde yer alan tüm forma modellerimizi dilediğiniz renklerden revize ettirebilir, dilediğiniz modelde farklı kombinasyonlar denettirebilir ve dijital formam firması aracılığı ile forma üzerine dilediğiniz baskıyı yaptırabilirsiniz. En az 8 adet olmak üzere dijital baskılı formalarımızı site üzerinden rahat bir şekilde sipariş verebilmeniz ve S bedenden XXL bedene kadar talep edebilme imkanınız mevcuttur. Üretimini yaptığımız dijital formalarımız Türkiye´nin her yerine rahat bir şekilde ulaştırılabilmektedir.

WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0530 859 91 69